До тимчасово окупованих міст Запорізької області ввели нові правила в’їзду: подробиці

Новий порядок перетину лінії зіткнення затвердила Рада оборони Запорізької області

Опубликовано 30.05.2022 | 21:40

У тимчасово окупованому Мелітополі ввели нові правила в’їзду до міста. Новий порядок перетину лінії зіткнення затвердила Рада оборони Запорізької області, передає «РІА Мелітополь».
Як зазначають мешканці Мелітополя, вже декілька днів правоохоронці не пропускають нікого із Запоріжжя до Мелітополя. Причина – почали діяти нові правила проїзду.
Всі легкові та вантажні автомобілі пропускають тільки, якщо вони у складі гуманітарної колони. Ці колони формуються в період з 9 ранку до 16 години в районі авторинку у Запоріжжі на Оріхівському шосе. На площадку самого ринку автомобілі пропускають правоохоронці.
Крім цього, перед тим як вирушити, попередньо потрібно зареєструватися. Для всього району діє один централізований номер, який можна знайти у документі нижче.
Заявку необхідно самостійно роздрукувати на аркуші А4, заповнити та надіслати на вказаний номер. Зразок заявки нижче на фото:

Предыдущий
1 из 2
Следующий

Варто відзначити, що аналогічні правила проїзду стосуються також і мешканців Бердянського, Василівського, Запорізького та Пологівського районів.

Останні новини
Схожі новини