Дев’ять місяців повномасштабної війни: мешканці Запорізької області провели в укриттях понад 30 днів

243 день війни

Опубликовано 24.10.2022 | 21:11

Рівно дев’ять місяців тому російські окупаційні війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Рашисти гатять по мирним населеним пунктам. Знищують школи, садочки, лікарні й магазини. Вони руйнують будинки людей й вбивають мирних мешканців.
Сьогодні в Запоріжжі пролунала 1001 повітряна тривога починаючи у цьому році. Мешканці Запоріжжя провели в укриттях 33 дні 7 годин та 31 хвилину. На превеликий жаль, не всі пережили напад російських загарбників. Десятки мешканців Запоріжжя загинули вночі, уві сні. Бо військові рф підступно били ракетами, які не фіксуються, по приватним й багатоквартирним будинкам вночі.
«МИ ПЕРЕЖИЛИ. 243 дні війни. Тисячі злочинів російської армії. Тиск на мирних. Сотні заручників у застінках. Катування. Ядерний тероризм. Гуманітарну катастрофу. Сотні смертей. Розбиті мрії та зламані життя. Щодня ми переживаємо все те, що несе «руський мір» на нашу землю. Запоріжці — сильні, єдині, незламні. Дочекаємося, допоможемо, все, що треба зробимо, переможемо та все відбудуємо. Заради наших дітей та наших мрій. Заради України! Тримаймося!», — написав у своєму телеграм-каналі голова ЗОВА Олександр Старух.
 
 

Останні новини
Схожі новини