Де у Запоріжжі вимушені переселенці можуть отримати роботу

Про це розповіли в прес-службі Запорізької міської ради

Опубликовано 10.05.2022 | 17:10

Вимушені переселенці, які прибули до Запоріжжя, окрім гуманітарної допомоги, можуть отримати роботу в обласному центрі. У яких саме сферах вони можуть працювати, розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.
На жаль, через путінську війну багатьом людям довелося розпочинати все з самого початку. Запоріжці, які виїхали з країни на час війни, зараз опановують нові професії та працюють за кордоном, щоб заробляти гроші та годувати своїх дітей.
Так само починають все спочатку й вимушені переселенці. Тих, хто евакуювалися до Запоріжжя з тимчасово окупованих територій та з місць ведення бойових дій, у місті підтримують і надають різнобічну допомогу.
Зокрема, в рамках такої підтримки переселенцям видають продукти харчування з обласного гуманітарного штабу. Крім того, окрім безоплатної допомоги, вони можуть також отримати у Запоріжжі роботу.
Місту потрібні медичні працівники, освітяни, спеціалісти, які працюватимуть у сфері комунального господарства та у приватному секторі міської економіки. Вже розробляється програма із працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб. Окрім того, їх завжди чекають у міському центрі зайнятості. Прямо зараз там є майже 900 вакансій для всіх, хто готовий, хто хоче і може працювати.

Останні новини
Схожі новини