Черговий фейк від окупантів: мешканцям окупованих міст на Запоріжжі приходять смс про відключення мобільного зв’язку (ФОТО)

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 06.06.2022 | 17:51

На Запоріжжі у тимчасово окупованих населених пунктах російські окупанти активно розповсюджують фейк про те, що перестануть працювати українські мобільні оператори. Така інформація почала надходити до місцевих мешканців у смс-повідомленнях та у підконтрольних телеграм-каналах.
Як зазначили в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації, це є суто провокацією.

Інформація про те, що РНБО України нібито прийняла рішення про припинення обслуговування українськими операторами абонентів, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, не відповідає дійсності.
Розповсюджуючи фейки, окупанти намагаються дезінформувати жителів Запорізької області. А через незаконне відключення обладнання – взагалі залишити людей в інформаційній блокаді.
Однак, не дивлячись на це, українські оператори мобільного зв’язку продовжують відновлювати та стабільно надавати послуги мешканцям тимчасово окупованих населених пунктів. Перебої в їх роботі можливі, але вони оперативно ліквідовуються.
Нагадаємо, раніше ми писали, що в Мелітополі  в продажу з’явились сім-карти російського оператора. Окупанти створили ажіотаж на продажу цих карток тим, що почали глушити український зв’язок. Однак якість російського зв’язку, за словами місцевих мешканців, залишає бажати кращого.

Останні новини
Схожі новини