Будівельні матеріали від ООН: у Запоріжжі потрібно до осені відновити пошкоджені внаслідок ракетного удару будинки

ООН допомагає відновлювати постраждалі від обстрілів будинки

Опубликовано 31.05.2022 | 17:55

У Запоріжжі до осені потрібно відремонтувати всі будинки, пошкоджені внаслідок ракетного удару. Про це заявили в прес-службі Запорізької міської ради.
Нагадаємо, раніше ми писали, що 25 травня приблизно о 5 ранку російські військові запустили чотири ракети по Запоріжжю. В результаті, постраждали більше 80 будинків у приватному секторі в Шевченківському районі, один ТРЦ та більше 40 будинків в Олександрівському районі. Крім того, загибла одна людина, ще троє – поранені.
Наразі комунальники продовжують відновлювати постраждалі будинки. В Шевченківському районі розбирають завали, відновлюють постачання електроенергії, ремонтують будівлі.
Відзначимо, матеріали для ремонту будівель надало Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
Зокрема, місцевим мешканцям привезли руберойд, щоб покрити покрівлі. Однак, на жаль вісім будинків зруйновані та не підлягають ремонту.
Окрім будівельних матеріалів, постраждалим місцевим мешканцям надають матраци, ковдри, подушки та постільну білизну. Цю допомогу отримують також вимушені переселенці з різних областей.
Як відзначили у міськраді, відновити пошкоджені будинки мешканцям потрібно до осені. Інакше,  через погодні умови вони не зможуть тоді жити в оселях.

Останні новини
Схожі новини