Будемо платити менше: у Запорізькій міськраді розповіли про нові тарифи на гарячу воду

У міськраді пояснили, чому у Запоріжжі з початку цього року декілька разів змінювались тарифи на гарячу воду

Опубликовано 07.06.2022 | 12:38

У Запоріжжі з початку цього року декілька разів змінювались тарифи на гарячу воду. Роз’яснення з цього приводу надали в прес-службі Запорізької міської ради.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у вересні 2021 року між НАК «Нафтогаз України», центральною владою та місцевою владою було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді.
Завдяки цьому Меморандуму тарифи на опалення та гарячу воду залишались на рівні опалювального сезону 2020-2021 року.
Однак, одразу після завершення опалювального сезону Меморандум припинив діяти. Тож, з 1 квітня, згідно законодавства, Концерн «МТМ» нарахував нові економічно обґрунтовані тарифи, через це у квітні та травні оплата за гарячу воду в Запоріжжі й стала вищою.
Крім того, з 1 червня в дію вступила нова постанова Кабміну, згідно якої тарифи на гарячу воду, централізоване водопостачання та водовідведення повинні бути на рівні тарифів, які діяли станом на 24 лютого цього року.
Відтепер мешканці Запоріжжя мають змогу сплачувати за гарячу воду за зниженими тарифами, ознайомитися з якими можна на сайті міськради або за цим посиланням.
Також запоріжців закликають, за можливості, своєчасно сплачувати комунальні послуги. Адже, підтримуючи таким чином комунальні служби, нараховується зарплата для комунальників.

Останні новини
Схожі новини