Боєць запорізької бригади ТрО врятував двох людей

Зараз стан постраждалого середньої тяжкості

Опубликовано 26.09.2022 | 20:49

Молодшого сержанта Володимир, кулеметник Василівського окремого батальйону ТРО разом з побратимами врятували двох цивільних, які отримали серйозні поранення під час ворожого обстрілу. Трапилось це 22 серпня, коли рашисти регулярно «вітали» українців напередодні Дня Незалежності. В той день Володимир з  побратимами після обстрілу вийшов на вулицю аби обстановку, коли почули характерний звук «прильоту». Після якого почули крики людей.
«Коли впевнився у безпеці пересування, побіг на голоси, заразом доповів сержанту. Неподалік побачив двох цивільних, їх зачепило уламками. Одразу почав надавати допомогу. Раптом ще один «прильот», знову уламки, на цей раз зачепило і мене. Тут до нас приєднались і сержанти Ілля П. та Іван Б. Ми разом надавали допомогу цивільним, бо поранення були дуже серйозні, значна кровотеча. Після надання домедичної допомоги, їх евакуювали до 5 міської клінічної лікарні. Гадаю, на моєму місці так вчинив би кожен», — каже Володимир.
 
Командир роти зазначає, що Володимир вчинив, як справжній герої. Він також зазначив, що чоловік кулеметник відмовився від госпіталізації, по при поранення.
«Варто зазначити, що сам він, після того, як сержант Андрій В. викликав медиків, і йому вийняли уламок та перемотали рану, відмовився від госпіталізації, аргументував тим, що тут залишились його побратими, і він мусить бути з ними», — додав командир роти.
Лікар опікового відділення 5 міської клінічної лікарні розповів, що завдяки професійним діям військових та вчасно надану допомогу, було значно зменшено крововтрату та врятувало життя людині.
«Зараз стан постраждалого, пана Миколи Б., середньої тяжкості. Вчора йому зробили чергову операцію, тепер він відновлює сили», — зазначив лікар.

Останні новини
Схожі новини