Мрия Запорожье

Бердянськ: на курорті з’явилася перша поворотна камера

В приазовському Бердянську Запорізької області встановили першу поворотну туристичну веб-камеру, об’єктив якої фокусується на 25 точках. Завдяки новому обладнанню в рамках однієї трансляції всі бажаючі зможуть милуватися красивими заходами на Бердянській затоці, побачити панораму курорту і цілий ряд цікавих місць і об’єктів в межах міста і в його околицях, повідомляє видання Харківські вісті із посиланням на УНН.

Обладнання встановлене в мікрорайоні АЗМОЛ на одній із найвищих точок в місті по вулиці Степанянця. Завдяки вдало підібраному місцю установки і поворотному режиму камера має максимально широке охоплення території курорту. Тому в кадр потрапляє не тільки панорама міських районів і Бердянська затока крупним планом, а й безліч цікавих для туристів локацій.

Так, онлайн можна побачити Бердянський морський торгівельний порт, колесо огляду, розташоване на Приморській площі, інсталяцію «Я ♥ АЗМОЛ », багатоповерхову будівлю готелю« Бердянськ» і вітряки Ботієвської вітрової електростанції, які видніються на горизонті.

Ще однією особливістю даної веб-камери є наявність потужного зуму. Завдяки функції наближення деякі об’єкти, як, наприклад, причал на території порту з пришвартованими човнами і вантажопідйомною технікою, можна розгледіти більш детально.

Перегляд трансляції з Бердянська в високій якості і з передачею звуку доступний за посиланням: https://berd.ua/webcam/berdyansk/

Запис з нової веб-камери на заході:

«Нові веб-камери – це завжди відмінний привід нагадати своїм шанувальникам і потенційним відпочивальникам про свої курорті. У 2022 році в галузі внутрішнього пляжного туризму в Україні очікуються кризові явища, тому можна дуже позитивно оцінити той факт, що в Бердянську перейнялися питанням додаткового залучення туристів сильно заздалегідь, а не в той момент, коли туристична криза буде вже неминучою», – прокоментувала ініціативу головна редакторка галузевого видання «Старий Азов» Юлія Ангеловська.

Відзначимо, що установка нової веб-камери здійснена силами НІАП «Кирилівка.Укр» – відомого інформаційного проєкту, що популяризує курорти Азовського моря, за технічної підтримки інтернет-провайдера Onet. Проєкт ініційований в рамках підготовки до курортного сезону 2022 і орієнтований на залучення нових туристів в Бердянськ і на вітчизняне Приазов’я в цілому