«Бавовнятко» на Запоріжжі: все що відомо про вибухи у Мелітополі та Андріївці (ФОТО, ВІДЕО)

Останні дні літа обіцяють бути найбільш гарячими для окупантів всього південного напрямку України.

Опубликовано 29.08.2022 | 21:06

Авторка: Світлана Олсевська

Чотири потужних вибухи пролунало у тимчасово окупованому Мелітополі увечері 29 серпня. За словами мера Мелітополя Івана Федорова, вибухи лунали в районі північного виїзду з міста. Відомо, що сили спротиву влучили в самі «очі» ворога.
«Тепер ворожі сили майже осліпли, до того ж втратили багато крові, а наші вже готові влучно завдавати наступний удар», — написав Федоров.

У понеділок увечері «Бавовнятко» завітало «на вогник» й до Андріївки, Бердянського району. Про це повідомляє місцеве ЗМІ. Останні місяці мешканці цього тимчасово окупованого селища повідомляли про велику кількість техніки й військових рф, які оселялися у покинутих будинках і адмінбудівлях.

Водночас росіяни кажуть, що ЗСУ влучили по сільськогосподарських спорудах, в яких зберігалися зернові, щоб створити передумови для гуманітарної катастрофи та позбавити людей харчування. Рашисти в черговий раз віддзеркалили свої дії. От тільки місцевий телеграм-канал «Бердянск в окупации» повідомляє, що у русні «зернові», судячи з відео, детонують як непоганий боєкомплект.

«І взагалі, вся їхня сьогоднішня телеграм-активність більше скидається на неконтрольовану істерику від того, скільки й куди їм за сьогодні вже прилітало, і скільки і куди ще прилетить. Горить у них прямо як на відео із «пожежею зернових»», — йдеться у повідомленні.

 
 

Останні новини
Схожі новини