90 днів полону: з неволі визволили запорізького підлітка (ФОТО, ВІДЕО)

Три місяці полону

Опубликовано 08.07.2022 | 07:34

Вчора, 7 липня, стало відомо, що з полону визволили 16-річного Олега Буряка, який провів у полоні рашистів три місяці. Нині він з батьком прямує в безпечне місце.

«Дякуємо всім, хто своїми словами та діями приєднався до звільнення Влада. Всім, хто разом з нами переживав за долю хлопця. Кожному, хто не давав забути про Влада. Завдяки всім Вам ми маємо ще одну перемогу!», — йдеться у повідомленні.

 
Момент зустрічі батька з сином. 

Нагадаємо, близько 11:00 години 8 квітня на блокпосту у Василівці загарбники викрали 16-річного Владислава Буряка, сина голови Запорізької РДА Олега Буряка. Це сталось під час руху евакуаційної автоколони, яка йшла з Мелітополя до Запоріжжя. Авто тримали на блокпосту близько трьох годин. У підсумку відпустили всіх, окрім Влада Буряка. 16-ти річний хлопець був на задньому сидінні авто та щось дивився на мобільному телефоні. Тоді російській військовий почав звинувачувати хлопця, що той веде відеозйомку. Окупант забрав у нього телефон. Після чого почалася перевірка документів. Скоріш за все, коли російські військові побачили прізвище Буряк, вони одразу зрозуміли звʼязок між Владом та посадою його батька.

Останні новини
Схожі новини