65% населених пунктів залишились без газу: про наслідки ворожих обстрілів на Запоріжжі (ВІДЕО)

Відповідне відео було опубліковане в мережі

Опубликовано 12.07.2022 | 14:33

На Запоріжжі через активні обстріли були повністю або частково зруйновані електромережі, газопроводи та системи водопостачання. Про стан систем ЖКГ у Запорізькій області розповіли в прес-службі Запорізької ОВА.
Зокрема, внаслідок ворожих атак на сьогодні без електропостачання залишаються 77 населених пунктів. Працівники ремонтних служб намагаються відновлювати електромережі одразу після закінчення обстрілів.
Ситуація з газопостачанням в області набагато складніша. Наразі без газу знаходяться  267 населених пунктів, це 65% від загальної кількості газифікованих населених пунктів.
Нагадаємо, наприкінці червня внаслідок обстрілів був пошкоджений газопровід поблизу села Мирне, що у Пологівському районі. Без газопостачання одразу ж залишилась Оріхівщина.
Проблема з водозабезпеченням спостерігається у Гуляйполі, Степногірську, Оріхові, Пологах та прилеглих населених пунктах. Бійці ДСНС разом з підприємцями здійснюють підвіз води для людей. На свердловинах використовують генератори.
Варто відзначити, що окупанти продовжують розповсюджувати фейки серед місцевого населення про те, що нібито українська влада залишає мешканців області без комунальних послуг. Однак українські ремонтні бригади героїчно працюють в надскладних умовах і за першої  можливості вирішують проблеми та відновлюють постачання послуг там, де це можливо.

Останні новини
Схожі новини