65% населених пунктів залишились без газу: як у Запорізькій області проходитиме опалювальний сезон

Про підготовку до нового опалювального сезону розповіли в прес-службі Запорізької ОВА

Опубликовано 21.07.2022 | 13:25

Close-up Of Heating Radiator With Model House And Knitted Scarf In Front Of Blue Wall

На Запоріжжі триває підготовка до нового опалювального сезону. Про те, як це проходить в умовах воєнного часу, розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Відзначається, що наразі продовжуються пошуки альтернативних систем ефективного теплопостачання та розробка комплексу заходів для подальшого переходу на централізоване електричне опалення.
Не дивлячись на те, що частина населених пунктів Запорізької області знаходиться у тимчасовій окупації, на всіх територіях готуються до опалювального сезону. Однак, в цьому році процес теплопостачання може ускладнити те, що 5 із 7 котелень області знаходяться саме на потенційно небезпечних територіях.
Водночас з цим, продовжується робота над розв’язанням питань спільно з Обленерго та представниками обласного центру. Зокрема, пропрацьовуються можливості децентралізації системи теплопостачання, введення необхідних для цього додаткових і резервних потужностей.
Варто відзначити, що через постійні рашистські обстріли страждають системи газо- та електропостачання, тому сьогодні деякі комунальні системи все ж таки не готові до опалювального сезону, і проводити ремонт на них під час обстрілів неможливо.
Нагадаємо, після пошкодження магістрального газопроводу внаслідок обстрілів на Запоріжжі 65% населених пунктів залишилися без газу. Подробиці можна дізнатись ТУТ.

Останні новини
Схожі новини