10 поранених містян й десятки згорілих авто: наслідки провокації у Енергодарі

Очевидно, так рашисти «відпрацювали» свій сценарій напередодні приїзду місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

Опубликовано 29.08.2022 | 09:23

Як ми раніше повідомляли, вчора увечері рашисти влаштували провокацію у тимчасово окупованому Енергодарі. Вони обстріляли житлові квартали. Мер міста Дмитро Орлов повідомив, що на ранок, 29 серпня, відомо про 10 постраждали  енергодарців. Люди отримали чисельні осколкові поранення різної ступені важкості. Двоє з постраждали у реанімації: у жінки поранення грудної клітки, а чоловіку снарядом перебило кістку. Обидва постраждалих у важкому стані.
«Знищено та пошкоджено щонайменше 20 автівок, припаркованих біля будинків 4, 8 та 18 на Воїнів-Інтернаціоналістів. Очевидно, так рашисти «відпрацювали» свій сценарій напередодні приїзду місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС. Пряма загроза життю цивільного населення терористів не зупиняє», — пише Орлов.
Водночас генеральний директор Міжнародної агенції з атомної енергії Рафаель Маріано Гроссі повідомив, що «місія, підтримки та допомоги ЗАЕС вже в дорозі». Він додав: «МАГАТЕ повинно захистити безпеку українського найбільшого ядерного об’єкта в Європі».

Нагадаємо, напередодні візиту МАГАТЕ в окупованому Енергодарі рашисти катують атомників. Загарбники забирають їх «на підвал», після цього атомники виходять й взагалі не розмовляють.

Останні новини
Схожі новини