Запорізькі футболісти програли матч у Львові

ФК «Металург Запоріжжя» в суботу, 18 березня, в першому офіційному матчі 2017 року року в рамках 21-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги на одному з кращих стадіонів Ураїни — «Арена Львів» з розгромним рахунком програв команді «Рух »(м Винники, Львівська міськрада).

«Рух» — «Металург Запоріжжя» 6: 1 (3: 0)

Голи: Бохашвілі, Г.Баранец, Б. Баранець, Кінаш, Зубар, Козловський — Каськов.

«Рух»: Дяченко, Дмитрух, Чучман, Федорів, Габовда, Копина, Кінаш, Козловський, Б. Баранець (Панасюк, 73), Г.Баранець (Садоха, 66), Бохашвілі (Зубар, 61). Головний тренер — Руслан Мостовий.

«Металург»: Теленков, сентябе (Мартиненко, 46), Ковалевський, Буланий (Бережний, 35), Єфімчук, Башинський, Батраченко, Курдас, Пелих, криволісся, Каськов.

Попередження: Каськов (26).

Арбітр: Віталій Маляр (Хмельницький).

Перед цим туром суперники перебували на різних полюсах турнірної таблиці: «Рух» — на третьому місці (44 очки, 14 перемог), а «Металург» — на 15-му (13 очок, 4 перемоги). До речі, в першому колі «Металург» 14 серпня 2016 року на  стадіоні «Славутич Арена» дав справжній бій «Руху». По ходу зустрічі господарі двічі вели в рахунку, але все ж поступилися — 3: 4. Переможний гол в доданий час (90 + 3) забив захисник гостей Андрій Гурський.

У звітному матчі в складі «Руху» через дискваліфікацію не грали захисники Андрій Гурський, Іван Білий і травмований Володимир Бідловський.

Сам факт тимчасового переїзду «Руху» на «Арену Львів» додавав матчу з «Металургом» певного шарму. До речі, на цьому сучасному стадіоні вперше грали команди другої ліги.

І крім того, цей поєдинок в прямому ефірі транслювався трьома телевізійними каналами. Ось такий сьогодні у Львові підхід до розвитку футболу.

Тепер трохи про сам матч. Господарі з перших хвилин грали першим номером, хвилі їх масованих і продуманих атак буквально накочувалися на штрафний майданчик «Металурга».

І вже скоро їх ігрову і територіальну перевагу матеріалізувалися в гол. Григорій Баранець дотепно пропустив м’яч на Євгена Бохашвілі, і той ефектним ударом відкрив рахунок у матчі — 1: 0.

Незабаром господарі подвоїли рахунок — гол у ворота запоріжців головою забив Григорій Баранець, скориставшись навісною передачею з правого флангу — 2: 0. Третій гол у ворота гостей відправив Борис Баранець ударом в падінні.

До слова, під час перерви відбулося урочисте нагородження дитячо-юнацьких команд, серед яких були і вихованці Винниківської школи «Рух» імені Богдана Маркевича. М’ячі, футбольну форму, дипломи юним футболістам вручали заслужений тренер України, голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич і перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. І це теж футбол!

Незабаром після відновлення гри запорожці поквитатися : Артур Каськов ударом голови відправив м’яч у ворота «Руху» — 3: 1. Потім у Артура була хороша можливість записати на свій рахунок дубль, якби він не потрапив в стінку зі штрафного. І це були найяскравіші епізоди в грі «Металурга».

На 58-й хвилині сольний прохід Ярослава Кінаша увінчався навісним ударом в дев’ятку — 4: 1. Продовжив розгром гостей на 70-й хвилині Святослав Зубар. Його перший удар з меж воротарського майданчика блокував захисник «Металурга», проте Зубар в штовханині все ж зумів проштовхнути м’яч у сітку воріт запорожців — 5: 1.

І навіть при такому рахунку господарі продовжували комбінувати, постійно створювати небезпечні моменти біля воріт гостей, які частенько зривали атаки своїх опонентів ціною порушення правил гри. Шостий гол «Рух» забив на 87-й хвилині, коли два його гравця виявилися практично перед беззахисним воротарем суперника, і півзахисник Святослав Козловський майстерно завершив гольову епопею «Руху» — 6: 1.

Власне, дивуватися такому рахунку не доводиться. В останні роки команда «Рух» дуже динамічно розвивається, запрошує до себе молодих талановитих, перспективних гравців, і ставить перед собою серйозне завдання — в найближчі роки пробитися в Прем’єр-лігу.

Після поразки у Львові «Металург» опустився на останнє (17-е) місце турнірної таблиці. Наступний матч чемпіонату України «Металург» зіграє 25 березня на своєму полі. Початок — о 15:00.