Розпочалась зима. Пора вечірніх посиденьок біля каміну з родиною або гарною книгою. Культурне збагачення своєї особистості – от що запоріжці будуть втілювати в життя у грудні.

Портал «Мрия» дізнавався, що наші запорожці будуть читати у перший місяць зими.

Казки « Тисяча й одна ніч» 

Студентка Валентина цього грудня буде читати збірку оповідань, що зібрали за багато сторіч різні автори, перекладачі й учені багатьох країн. Ця збірка розповідей починається ще від народів стародавньої Аравії та Ємену, стародавньої Індії, Персії, давнього Єгипту, Месопотамії, Сирії, та з середньовічних арабських народних історій.

« — Раніше я не читала цих казок, і мені цікаво, що там всередині цих оповідань».

Наступною книгою грудня для неї стане «Паспорт людини світу. Мандри крізь 196 країн» Альберта Поделла.

«Уроки лідерства» Алекса Фергюсона

Молодий хлопець, який прагне досконалості, бердянець Євген вже розпочав читати (мовою оригіналу) книгу про лідерство та управління від найуспішнішого тренера в історії футболу, який завоював 38 трофеїв для «Манчестер Юнайтед» за 27 років. У своїй книзі сер Алекс Фергюсон аналізує ключові управлінські рішення, вчинені за 27-річну видатну кар’єру і робить висновки, які допоможуть кожному домогтися довгострокового успіху в бізнесі і житті.

« — Ця людина знає, як перемагати», — коментує Євген свій вибір книги.

«Казки барда Бідла» Джоани Ролінґ.

Це п’ять абсолютно несхожих одну на одну казкові історії, читання яких викликає то захоплення, то сміх, а то й тривожне відчуття смертельної загрози. І маґлам, і чарівникам буде вельми цікаво ознайомитися з коментарями Албуса Дамблдора, у яких він ділиться невідомою досі інформацією про життя Гоґвортсу. В зимову пору людей надихають казки. Головний редактор порталу «Мрия»  Анастасія буде читати саме такі казки:

« — Как по мне, в ожидании Нового года долгими вечерами, которые с каждым часом становятся все зимнее и зимнее, что-то с магией и своеобразным теплом будет уместным,» — розповідає редактор про свій вибір книги грудня.

Курт Воннеґут — американський письменник-фантаст.

Його твори планує перечитати ще один бердянець – Андрій. Курт Воннеґут вважається одним з найвизначніших письменників-фантастів ХХ століття.

« — Планую перечитати все, що зможу знайти українською мовою,» — ділиться своїм вибором Андрій.

«Баобаб та інші історії» Алли Дорош

Дебютну збірку Алли Дорош буде читати зимовими вечорами запоріжець та учасник гурту  Фranko’ band – Павло:

« — Мені подобається, як пише Алла, і дуже давно хотів прочитати її збірку»

Наступною прочитаною книгою в грудні для Павла стане «Забуття» Тані Малярчук:

« — Ця книга бонусна, перед від’їздом з країни хочу вдосталь начитатись українською»

«Збірка оповідань» Антона Павловича Чехова

Цю збірку оповідань читає по дорозі на роботу журналістка Анна:

« — Езда в маршрутке так утомляет. А Антон Павлович вызывает улыбку! Всегда и везде. Его едкая сатира для меня словно лист мяты во рту — необычная, терпкая, немного надменная, но такая приятная душе!» — коментує свій вибір Анна.

«Чужинець на чужій землі» Роберта Гайнлайн

Хлопчик Майк, народжений під час першої земної експедиції на Марс, залишився єдиною людиною на чужій планеті і виріс, не маючи найменшого уявлення про життя на рідній Землі. Вихований марсіанами, що не мають статі й ведуть духовне життя, цілком підвладне законам виживання роду, він повернувся на блакитну планету через двадцять довгих років. Повернувся найбагатшою і найвпливовішою людиною Землі та став для влади найнебезпечнішим. Цю фантастичну історію планує читати запоріжанка Леся.

« — Після книжки Лойка – «Ад»  вирішила прочитати щось легше та спокійніше», — розказує про свій вибір Леся.

Ми бажаємо усім, хто взяв участь у опитуванні отримати від прочитаних книг саме те, що вони хотіли. Вдосконалюйтесь  читаючи!

ПОДЕЛИТЬСЯ
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading...