9 июля запорожские активисты организовали субботник по вырванию амброзии. Об этом мы узнали из сообщения одного из участников.

«Результати сьогоднішнього суботнику по вириванню амброзії. Почистили проспект від Запорізької площі до Південноукраінської вулиці (трохи більше 5 Га.) Пропрацювали чуть більше 21 людиногодини. Зібрали досить величеньку купу амброзії, не зважаючи на те, що вся вона невеличка (косили ж не раз). Так як на центральному проспекті траву косять чуть не кожної неділі, то наша купа амброзії — безапеляційний доказ того, що метод косіння не знищує амброзію», — делится впечатлениями Николай Ралик.

Также он попросил депутатов поделиться этой информацией со своими коллегами и заставить исполнительную власть создать бригаду людей, которая вырывала бы амброзию с корнем. «Ви ж бачите результати маленької кількості людей лише за один день. Ця бригада дійсно може допомогти повністю знищити амброзію в самих людних місцях. В цю бригаду можна буде включити оприскувальника, котрий буде знищувати амброзію там, де вона лежить суцільним килимом, а виривальщики будуть її викорінювати там,  де вона по 1-5 рослин на 5-20 м2», — писал Николай в своем посте.

Кроме этого, он прикрепил целый фотоотчет и карту территории, чистой от амброзии.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading...