В середині травня Мелітополь туристичний відкриють для себе студенти з Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Вінницької областей.
10 щасливчиків відвідають музеї міста, пройдуть пішохідний квест, поспілкуються з активними громадськими діячами міста, зможуть познайомитися з незвичайним видом спорту (флорбол).
Проект організовується Мелітопольським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».
Раніше католицький університет запрошував молодь східних регіонів України відвідати Львів і відсвяткувати Великдень разом. Таку акцію львівські студенти проводять вже в сьомий раз. «Великдень разом» — це щорічна акція Студентського братства Українського католицького університету, яка покликана згуртувати молодь України спільним святкуванням Воскресіння Христового.
В рамках цієї акції студенти та просто молоді люди з різних куточків східної України приїжджають до Львова на 4 дні, щоб дізнатися про великодні традиції Галичини і провести час в мальовничому місті лева. Родзинкою даного проекту є те, що прості львів’яни приймають гостей у себе вдома, тим самим українці заходу і сходу мають шанс поспілкуватися і завести нові знайомства.
Акція буде проходити протягом 4 днів з 14-17 квітня. Завершення процедури подачі заявок — в кінці березня, деталі ви можете дізнатися в групах в соцмережах https://vk.com/velykdenrazom2017.
ПОДЕЛИТЬСЯ
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading...