Росію на «Євробаченні-2017» представить Юлія Самойлова. Відомо, що дівчина з дитинства пересувається на інвалідному візку.
Коментуючи дану ситуацію, координатор групи «Стоп Терор» Семен Кабакан зазначив, що пославши на конкурс дівчину з обмеженими можливостями, Росія в черговий раз показала свою безпорадність. Цю новину передає «Час Пік«.
«РФ боягузлива в 2017 як і в 2014. Послати на Євробачення дівчину з обмеженими можливостями — це вияв безпорадності і, вдаючись до таких заходів, вони показують, що у них немає інших виходів, як тиснути на жалість. Буде вельми не толерантно відмовити і вони грають на почуттях. Вони не гідні прийняти у відкриту будь-яке протистояння, соціальне, військове, економічне і навіть на пісенний конкурс вони посилають жінку, яка, на їхню думку, заробить їм бали і Україна не посміє відмовити. Я вважаю, що потрібно давно зробити візовий режим з РФ і мінімізувати будь-які контакти, аж до заборони в’їзду на територію України до закінчення агресії. Тільки потім розглядати пропозиції і самим диктувати умови. Якщо дівчина приїде, я впевнений, що їй тут нічого не загрожуватиме», — написав Кабакан.
ПОДЕЛИТЬСЯ
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Loading...